Hakkımızda

Kokunun, insanlar üzerindeki etkisi herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Güzel kokular insanları daima pozitif etkilemiş,esenlik, ferahlık, güzellik, hatta güç ve zenginlik algısı oluşturmak için kullanılmıştır. ‘’Koku” kavramı; edebiyat, sanatın her dalı, tarih ve hayatın her anıyla birleştilebilecek çok özel bir alandır. İnsanlık tarihi kadar eski bir geçmişe sahip olan bu kadim sanat rekabet ve prestij savaşlarına sahne olmuştur.

Blackberry Perfume ailesi olarak binlerce yıl ötesinden günümüze, bilgiler, efsaneler, ritüeller eşliğinde bize ulaşan ; insanoğlunun ürettiği bu aziz mirası yaşatmanın gururunu yaşıyoruz.

2021 yılında resmi olarak başladığımız bu yolda; 25 yılı aşkın tecrübeye sahip parfümörlerimiz ile psikolojik ,sosyal kültürel, zamansal ve mekânsal birçok faktörü göz önünde bulundurup dünyanın dört bir yanındaki parfüm kullanıcılarının beğenisine uygun kokular yaratmayı amaçlamaktayız.

Her bir Blackberry Perfume kokusu yaşayacağınız özel ve değerli anların benzersizliğine bir övgü olarak tasarlanmıştır.

Royal Koleksiyon(Unisex) , Taş Koleksiyonu (Kadın), Blackberry Erkek Koleksiyonu(Özel) ve Blackberry Unisex(Özel) Koleksiyonu olarak farklı ,geniş koku familyamızı, siz parfüm severlerin beğenisine sunuyoruz.